Ubytování Beskydy

Ubytování Beskydy

Vysoké kopce, neporušená příroda a čistý vzduch, který vdechujete, zatímco si osvěžujete svou tvář vodou z nedalekého potůčku, takovou idylku může zažít kdokoliv, kdo se rozhodne, že je pro něj ubytování Beskydy ten pravý odpočinek. Proto si sbalte kufry a nechte se inspirovat následujícími tipy na ubytování Beskydy.

Hotely Beskydy

Horské hotely jsou obecně nejluxusnější, ale zároveň nejdražší variantou ubytování Beskydy. Vyzkoušet můžete například horský hotel Čeladenka, který se nachází nad typickým valašským údolím, obklopen lesy a loukami chráněné krajinné oblasti. Hotel nabízí luxusní apartmány s vlastním krbem a saunou, lákavé vybrané pokrmy v přilehlé restauraci a odpočinek při masáži prováděné odborníky. V oblasti se samozřejmě nachází i jiné hotely nabízející podobnou úroveň komfortu.

Penziony v Beskydech

Ubytování v Beskydech se dá realizovat i jako sportovní víkend. Nabízí se penziony s možností sportovního využití všech věkových kategorií a to i za jakéhokoliv počasí, například Penzion Obora s blízkou řekou Bečvou, která může posloužit k ochlazení, stejně jako bazény v exteriéru penzionu. Cena je mnohem příznivější, a tak si ubytování Beskydy může užít kdokoliv, kdo má rád pobyt na čerstvém vzduchu a nepotřebuje takový luxus jako v hotelech.

Chaty Beskydy

Další alternativou ubytování Beskydy jsou různé horské chaty. Stejně jako v hotelu nebo penzionu, můžete i v chatě strávit příjemnou dovolenou. Přestože nemáte takový komfort, vůně dřeva a menší místnůstky navodí pocit nostalgie a místo vybavení okolo sebe budete vnímat přírodu. Společné chvíle s vašimi blízkými, kteří přijeli trávit dovolenou v ubytování Beskydy s vámi, si tak více užijete.

Ubytování v souladu s přírodou

Zamyslet se můžete i nad stanováním v kempu. Cestujte autem, karavanem, nebo dojeďte autobusem a postavte si stan. Alternativ ubytování je prostě spousta. Ať už se projdete naučnou stezkou nebo si vyjdete k Pustevnám na celodenní výlet, na beskydskou neporušenou přírodu budete jistě dlouho vzpomínat.