Hotel Bauer Bílá

 

Beskydy – to nejsou jen zimní zasněžené hory a letní túry po zelených svazích. Může jít i o ráj pro všechny, kdo si potrpí na špičkové wellness služby a příjemnou a milou atmosféru, jaká panuje v Hotelu Bauer Bílá. Pokud hledáte ověřený tip na ubytování v Beskydech, určitě se nechte inspirovat.

Hotel Bauer Bílá se může pochlubit velmi atraktivní lokalitou v centru obce Bílá. Na sjezdovky je to odsud coby kamenem dohodil, , přesto však je bezprostřední okolo hotelu celkem tiché a příjemné. Zejména z oken hledících za zalesněné vrcholky Beskyd je po celý den báječný výhled!

Hotel Bauer Bílá

Rožnov pod Radhoštěm ubytování

Obec Bílá najdeme blízko Rožnova pod Radhoštěm, což ocení všichni, kdo rádi podnikají výlety po okolí a na zajímavá místa. Promyšlené umístění hotelu ocení všichni, kteří nemají možnost vyjet na svou dovolenou ve vlastním autě. Hned u hotelu se totiž nachází autobusová zastávka Bílá střed. Pro majitele soukromého přibližovadla je pak připraveno bezplatné parkoviště.

Není bez zajímavosti, že budova hotelu se skládá ze dvou částí. Ta první byla postavena již v roce 1911 (poznáte ji podle věžičky), v roce 1930 pak hotel Hotel Bauer Bílá rozšířen o další kříslo. Beskydy jsou proslulé svou malebnou architekturou, která se stala inspirací i pro plány hotelu a dnes poskytuje svým návštěvníkům příjemné estetické potěšení pro oči i ideální pozadí pro fotografie z výletu.

Věděli jste, že: V Hotelu Bauer byli původně ubytovávání primárně průmyslníci a řemeslníci, kteří se zabývali těžbou dřeva v okolních lesích?

Hotel Bauer Bílá – služby a nabídka

Hotel nabízí vlastní restauraci s širokou nabídkou jídel a pizzerii s terasou. Přes léto je otevřen také letní bar se zahrádkou. V Ápres Ski si můžete nerušeně vychutnat třeba ledovou kávu nebo oblíbené míchané nápoje, ideální pro zahnání únavy či nepříjemného horka. A můžete zde zůstat i na oběd, který vám ochotný personál přinese přímo z hotelové kuchyně. Ta je mezi hosty vyhlášená. Vaří tu jen ti nejlepší a jídelníček je pravidelně upravován s ohledem na nejnovější gastronomické trendy. Nezapomínají však ani na milovníky klasiky, takže výsledkem je vyvážena nabídka, v niž si svého favorita najde skutečně každý.

Hotel Bauer Bílá

Nejenom chlebem ale živ je člověk a co by to bylo za dovolenou, kdyby na ní chyběla možnost odpočinku pro tělo i mysl při luxusních procedurách wellness? Wellness centrum Hotelu Bauer Bílá Beskydy zaujme návštěvníky napříč věkovým spektrem.

Rodiny s dětmi asi nejvíce ocení velký hotelový bazén, kde se mohou děti do sytostí vyřádit a relaxačním whirlpool bazének pro blažený odpočinek jejich unavených rodičů.

Saunový svět pak využijete nejenom pro lyžařském zápřahu, ale také během sychravých letních dnů, na které byly u nás v posledních letech prázdniny až příliš bohaté. Hledáte něco extra, co by vám vlilo energii do žil i po náročné horské túře? Vsaďte na autentické thajské masáže a nechte se hýčkat zkušenými profesionálkami po všech stránkách. A další den budete moci opět s chutí vyrazit za poznáním. A nechybí ani odborné ošetření pleti, aby vám dovolenou nepokazily pupínky nebo třeba „jen“ suchá a rozpraskaná pokožka, která dokáže v letní horku patřičně potrápit.

Rádi trávíte svou dovolenou aktivně a do postele uléháte příjemně zmožení? Hotel Bauer Bílá nabízí také hřiště na fotbal a volejbal nebo tenisový kurt.

Hotel Bauer Bílá Beskydy – nabídka pokojů

Uvnitř hotelu je k dispozici hned 40 moderně zařízených pokojů mnoha velikostí. Ty jsou standardně rozděleny do dvou tříd:

  • Pokoje STANDARD potěší všechny hotelové hosty toužící po jednoduchém ale pohodlném ubytování. Jsou vybaveny vlastní koupelno use sociálním zařízením a velkou plochou televizí.
  • Pokoje KOMFORT vychází vstříc všem náročným zákazníkům. Jejich vybavení je rozšířeno o lednici, velkoplošnou LCD televizi, rychlovarnou konvici a trezor.

Na všech pokojích je k dispozici bezplatná hotelová Wi-Fi stejně jako vlastní uzamykatelná skříňka vybavená účinným vysoušecím systémem pr každou lyžařskou botu.

Hotel Bauer Bílá

Hotel Bauer Bílá recenze

Aby bylo naše představení Hotelu Bauer Bílá Beskydy, nesmí v něm chybět ani vyjádření spokojených zákazníků. Inspirovali jsme se především na portálu Booking.com, kde zákaznicí dali už jen samotné poloze hotelu 9 hvězdiček z deseti! A co si podle recenzí nejvíce chválí:

  • příjemné ceny
  • široký výběr komfortních wellness služeb
  • chutnou nabídku hotelové restaurace s ochotným personálem
  • čisté a moderní vybavení hotelu
  • skvělé umístění v beskydské přírodě

Sečteno a podtrženo Hotel Bauer Bílá Beskydy je ideálním místem pro trávení zasloužené dovolené kdykoliv během roku. Možná vás přesvědčí i zajímavé akční balíčky pro rodiny s dětmi nebo relaxační pobyty speciálně pro páry. Nechte se rozmazlovat odborníky v krásném prostředí horské přírody, do kterého se zaručeně budete rádi vracet!

Pro nejžhavější tipy a akce nezapomeňte sledovat facebookové stránky Hotelu Bauer Bílá. Zde také najde množství fotografií z proběhlých akcí i od samotných návštěvníků, takže si můžete udělat velmi dobrou představu o veskrze moderním vnitřním vybavení hotelu i čarokrásných exteriérech. Nejste omezeni délkou pobytu – ubytování je možné i na jednu noc! Jen tedy jen na vás, zda Hotel Bauer v obci Bílá použijete jako základnu pro své výlety po okolí nebo jen jako přechodné ubytování doplněné intenzivním odpočinkem a relaxací ve wellness centru. Věříme, že se službami budete vždy maximálně spokojeni.

Podobné příspěvky