Březen ve Valašském muzeu

První jarní měsíc se ve druhém nejstarším muzeum v přírodě v ČR ponese především ve znamení knih a doprovodných akcí. Ale uspokojeni nebudou jen vášniví čtenáři – na své si přijde každý, kdo touží proniknout o něco hlouběji do historie tohoto svérázného regionu.

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm program březen 2017

Březen – měsíc čtenářů

Knihovna v opraveném Wilkově domě byla otevřena teprve v dubnu 2016. Za necelý rok svého působení již stihla hostit celou řadu akcí. Disponuje rovněž studovnou s nejmodernější technikou, kterou mohou využít zájemci z širokého okolí. V měsíci březnu nabízí knihovna komentované prohlídky s průvodcem spolu s celou řadou zajímavých besed.

 

17.3. – 18.3. – Josefský jarmark

Tuto tradiční dvoudenní akci během třetího březnového pátku a soboty si nesmí nechat ujít žádný milovník tradičních rukodělných výrobků i regionálních kuchařských specialit. Josefský jarmark se koná na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm.

O zábavu na akci a kulturní program se bude starat agentura T klub, která již řadu podobných akcí s úspěchem zastřešovala. V pátek i v sobotu začne program úderem 10. hodiny. Nebude chybět ani stánek s tvořivou dílničkou pro děti.

Podobné příspěvky